MHP'den Bahçeli'nin Sağlık Durumuyla İlgili Açıklama

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin sağlık durumuyla ilgili flaş açıklamalarda bulundu

MHP'den Bahçeli'nin Sağlık Durumuyla İlgili Açıklama

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, sosyal medyada dolaşan haberlerden sonra MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin sağlık durumuyla ilgili flaş açıklamalarda bulundu. 

ASILSIZ İDDİALAR

Sosyal medyada dolaşan haberlerden sonra açıklama yapan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Yalçın, "Kemal Özkiraz isimli bir müptezelin odağında olduğu anlaşılan spekülasyon ve kaos amaçlı bu tür uydurma haberlere itibar edilmemelidir. Camiamızda infial yaratmak, fitne ateşini harlamak için ortaya atılmış olan bu maksatlı iddia, alçakça üretilmiş bir yalandan ibarettir." dedi. 

HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAYACAKLAR

Akşam saatlerinden beri birçok haber sitesi ve sosyal medya üzerinde dolaşan asılsız iddiaları vurgulayarak açıklamalarına devam eden Yalçın, "Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin sağlık durumu, kendisinin siyasetten uzaklaşmasını umanları ye’se sürükleyecek, meydanı boş bulmayı bekleyenleri hayal kırıklığına uğratacak kadar iyidir." şekilnde sözlerine son verdi. 

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2019, 15:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER