MHP'den Devlet Bahçeli'nin Sağlık Durumuyla İlgili Açıklama

Rutin kontroller için hastaneye gelen MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin sağlık durumuyla ilgili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. E. Semih Yalçın'dan açıklama geldi

MHP'den Devlet Bahçeli'nin Sağlık Durumuyla İlgili Açıklama

Rutin kontroller için hastaneye gelen MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin sağlık duruma ilişkin olarak Semih Yalçın: "Bugün sabah saatlerinde Sayın Genel Başkanımız mide bulantısı şikayetiyle hastaneye müracaat etti. Hastaneye intikalinden itibaren kendisinin tetkikleri yapılmaktadır. Bazı sosyal medya alanlarında ifade edildiği gibi beyin kanaması veya kalp hastalığıyla alakalı hiçbir problemi yoktur. Şu anda şuuru açık, konuşabilen bir durumdadır. İstirahat etmektedir. Bu açıklamayı, hastane başhekimliği daha geniş bir şekilde ilerleyen günlerde yapacaktır. Genel Başkanımızın durumu son derece iyi ve mükemmel durumdadır. Hastaneye intikalinden itibaren Genel Başkanımız kendisinde. Herhangi bir problem yok. Şu an için istirahat ediyor. Tetkiklerin de çoğu yapıldı. Herhangi bir problem yok” diye konuştu.

DAHA ÖNCE KALP AMELİYATI GEÇİRMİŞTİ

MHP Lideri Devlet Bahçeli daha önce 2004 yılında kalp ameliyatı olmuş, tıkalı olan 4 damarına müdahalede bulunulmuştu.  2016 yılında ise Kocaeli'de özel bir hastanede kalp ameliyatı olmuş, kalp kapakçığına müdahale edilmiş ve ameliyat son derece başarılı geçmişti.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2019, 16:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER