MHP İlçe Başkanı Ahmet Demirbilek Vefat Etti

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Merkez İlçe Başkanı ve İl Genel Meclis üyesi Ahmet Demirbilek bir süredir tedavi gördüğü hastanede vefat etti

MHP İlçe Başkanı Ahmet Demirbilek Vefat Etti

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Merkez İlçe Başkanı ve İl Genel Meclis üyesi Ahmet Demirbilek bir süredir tedavi gördüğü Yüksek İhtisas Hastanesi'nde vefat etti. Demirbilek, ülkücü camianın efsane isimleri arasında yer alıyordu

CENAZESİ BUGÜN KALDIRILACAK

Bir süredir tedavi gördüğü hastanede gözlerini hayata yuman Ahmet Demirbilek'in cenazesi bugün ikindi namazına müteakiben Nur Camii'nden kaldırılacak. Öte yandan Demirbilek'in vefat haberinden sonra MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın da bu haberi resmi twitter hesabından duyurarak başsağlığı mesajlarını gönderdi. 

DAHA ÖNCE KALP KRİZİ GEÇİRMİŞTİ

Ülkücü camianın efsane isimleri arasında gösterilen Ahmet Demirbilek, daha öncede kalp krizi geçirmişti. Yüksek İhtisas Hastanesi'nde tedavi gören Demirbilek, Kırıkkale Merkez İlçe Başkanlığı ve İl Genel Meclis Üyeliği görevlerini yürütüyordu. 

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2019, 11:24

Göktuğ Efil

Göktuğ Efil, 1995 yılında doğdu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü bitirdi. Gazetecilik, SEO ve Photoshop eğitimleri aldı. Stajını THY ve Mercedes Benz'de web tasarımcı olarak yaptı. Şimdi Ortadoğu Gazetesi'nde haber editörü olarak çalışmakta.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER