MHP Milletvekili Saffet Sancaklı’nın Süleyman Seba İle İlginç Anısı!

MHP’li milletvekili ve eski futbolcu Saffet Sancaklı’nın Beşiktaş’ta oynadığı dönemde efsane başkan Süleyman Seba ile yaşadığı anıyı paylaştığı anlar yüzleri gülümsetti

MHP’li milletvekili ve eski futbolcu Saffet Sancaklı’nın Beşiktaş’ta oynadığı dönemde efsane başkan Süleyman Seba ile yaşadığı anıyı paylaştığı anlar yüzleri gülümsetti.

Üç büyük takımda da futbol oynama şansı bulan eski futbolcu Saffet Sancaklı Yeni Şafak’a verdiği röportajda yaşadığı bir kavganın ardından Süleyman Seba ile münakaşasının Eskişehirspor’a transfer olmasına sebep olduğunu anlattı.

ESKİŞEHİRSPOR SONUNCU SENİ ORAYA GÖNDERİRİM

Çok asi bir yapısı olduğundan bahseden Sancaklı, bir gün kavga ettikten sonra tavırlarından şikayetçi olan Süleyman Seba’nın kendisini uyararak “Sen Beşiktaş’ta oynuyorsun. Beşiktaş lider, Eskişehir sonuncu, seni oraya gönderirim” şeklinde tepkisine “Gönderirsen gönder” diyerek rest çektiğini, sonrasında ertesi gün dönemin Eskişehirspor Başkanı Aydın Begiter’in telefonla kendisini arayarak “Süleyman ağabey seni bana verdi. Seni nereden alayım?” demesiyle kendini Eskişehirspor’da bulduğunu söyledi. Efsane Başkanın yüzlerde tebessüm uyandıran anısı sosyal medyada çok konuşuldu.

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2019, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER