Millete ve ekmeğe hakaret eden Cihan Kolivar'a AK Parti'den sert tepki

'Ekmek aptal toplumların temel gıda maddesidir' diyerek tepkileri üzerine toplayan Ekmek Üreticileri İşverenleri Sendikası Başkanı Cihan Kolivar'a AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten çok sert tepki geldi.

Millete ve ekmeğe hakaret eden Cihan Kolivar'a AK Parti'den sert tepki

Katıldığı bir programda ekmek fiyatlarıyla ilgili açıklamalarda bulunurken Türk toplumunu ve AK Parti seçmenini aşağılayıcı ifadeler kullanan Ekmek Üreticileri Sendikası Başkanı Cihan Kolivar'a tepkiler çığ gibi yükseliyor.

'EKMEK APTAL TOPLUMLARIN GIDA MADDESİDİR"

Kolivar canlı yayında "Ekmek aptal toplumların temel gıda maddesidir. diyen Kolivar "Bizim toplum ekmekle doyduğu için böyle 20 sene başında yöneticiler duruyor" sözleriyle skandala imza atmıştı.

"HADSİZLİK"

Kolivar'ın skandal açıklamalarına tepki gösteren AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Ekmek Üreticileri Sendikası Başkanı Cihan Kolivar’ın sözleri nefret söylemidir. Milletimizi ve ekmeği aşağılayan açıklamaları hadsizliktir. " dedi.

Çelik, "Bu şahsın milletimizi ve ekmeği aşağılamanın yanı sıra husumet siyasetinin elamanı olduğunu belli eden açıklamaları ise başlıbaşına nefret siyasetidir." diye konuştu.

Ömer Çelik

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2022, 14:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER