Misafire Yapılan Yemek Yuva Yıktı!

10 yıllık evlilik misafir yemeği yüzünden yıkıldı. Misafirler için özel olarak hazırlanan yemeği yiyen adamla karısı arasında çıkan kavga mahkemeye taşındı. 

Misafire Yapılan Yemek Yuva Yıktı!

10 yıllık evli çiftin arasına misafir yemeği girdi. Öğle saatlerinde eve gelen adam misafir için hazırlanan yemeği yedi, çıkan aile kavgası mahkemeye taşındı. 

YEMEKLERİN AZALDIĞINI GÖRÜNCE...

İstanbul'da yaşayan çifte akşam misafir gelecekti. Kadın yemekleri yaptı, her şeyi hazırladı ve mutfağa bıraktı. Ardından eve kadının eşi geldi. Yemekleri gören adam tabağına her zamankinden fazla yemek koydu. Yemekleri yedi ancak tartışma işte bu sebepten çıktı. Mutfağa giden kadın yemeklerin azaldığını görünce eşine 'Misafir gelecek biliyorsun, yemek yetmeyecek. Neden tabağına bu kadar yemek koydun?' dedi.

EŞİNE ŞİDDET UYGULADI, OLAY MAHKEMEYE TAŞINDI

Adam bu sözlere sinirlenip eşine şiddet uyguladı. Olay mahkemeye taşındı. Eşinden şiddet gören kadın savcılığa giderek şikayette bulundu. Misafire yapılan yemeği yiyen ve karısına şiddet uygulayan kocaya ise hakaret ve basit yaralama suçundan 3.5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. 

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2019, 10:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER