Murat Dalkılıç'ı beklerken sürpriz yapıp sahneye çıkan Binali Yıldırım türkü söyledi

Erzincan'da düzenlenen Murat Dalkılıç konseri öncesinde AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım sahneye çıktı. "Uzun İnce Bir Yoldayım" türküsünü söyleyen Yıldırım, davetlilerden alkış aldı. Seyircilerin "Bir daha, bir daha" diye ısrarının ardından Yıldırım, "Gençler siz sanatçıyı karıştırdınız, sanatçı geliyor." şeklinde karşılık verdi. Daha sonra sahneye gelen Murat Dalkılıç, davetlilere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Murat Dalkılıç'ı beklerken sürpriz yapıp sahneye çıkan Binali Yıldırım türkü söyledi

Erzincan'da Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen konser öncesi sahneye çıkan Binali Yıldırım, "Erzincan'a girdim ne güzel bağlar" ile "Uzun ince bir yoldayım" türkülerini seslendirdi.

Seyircilerin "Bir daha, bir daha" diye ısrarının ardından Yıldırım, "Gençler siz sanatçıyı karıştırdınız, sanatçı geliyor." şeklinde karşılık verdi. Daha sonra seyirciyle "Uzun ince bir yoldayım" türküsünü söyleyen Yıldırım'a Erzincan Valisi Mehmet Makas da el işlemesi bakır kupa hediye etti.

Yıldırım, bakır kupayı havaya kaldırıp sahnenin karşısında duran gençlere verdi. Havai fişek gösterisi sonrası sahneye çıkan Abdullah Çiçek de kız arkadaşı Cansel Akpınar'a, evlilik teklifinde bulundu. "Evet" cevabını alan genç, AK Parti Genel Başkanvekili Yıldırım'dan nikah şahidi olma sözü aldı.

Konser, Murat Dalkılıç'ın konseriyle devam etti. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden konserde Erzincanlılar eğlenceye doydu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER