Murat Sancak olayından sonra ikinci test kiti skandalı: Vekilin oğlu sipariş topluyor iddiası!

İş insanı Ethem Sancak'ın yeğeni Murat Sancak'ın dün ortaya çıkan ve çok konuşulan 125 adet koronavirüs test kiti alarak işyerinde arkadaşları ile eğlendiği görüntüler tartışma yaratmışken, bir iddia daha ortaya atıldı

Murat Sancak olayından sonra ikinci test kiti skandalı: Vekilin oğlu sipariş topluyor iddiası!

İş insanı Ethem Sancak'ın yeğeni Murat Sancak'ın dün ortaya çıkan ve çok konuşulan 125 adet koronavirüs test kiti alarak işyerinde arkadaşları ile eğlendiği görüntüler tartışma yaratmışken, bir iddia daha ortaya atıldı.

Sipariş topluyor

Murat Sancak'ın görüntülerini ortaya çıkaran Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz, bu kez de Kayseri Milletvekili İsmail Tamer'in oğlu Namık Tamer hakkında konuştu. "Size dün ki Murat Sancak olayından daha büyük bir skandal anlatacağım" diyen Özkiraz, "Bakalım gereği yapılacak mı?" diye sordu.

Özkiraz'ın yaptığı paylaşım şöyle:

Yılın sağlık skandalında ikinci perde. Kayseri milletvekili İsmail Tamer'in oğlu Namık Tamer sosyal medya üzerinden Covid19 test siparişi topluyor.

Yerelde paylaşıldı sonra gelen telkinlerle! olay büyütülmedi. Milletvekili oğlu bu testleri nereden buldu? İki ayri yerden teyit ettirmek icin ve yerelde çıkan haberleri araştırmak için bekledim 10 dk içinde kolayca teyit ettim.

Dün sayın bakan gereken yapılacak demişti. Bakalım bu sefer gereken yapılacak mı?

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER