Musa Bozkurt isimli şahsın, polis tarafından sorulan "Nasıl oldu?" sorusuna kendi kendimi vurdum, canım sıkılıyordu

Bursa'da bir şahıs yol kenarında bacağından vurulmuş halde bulundu. Musa Bozkurt isimli şahsın, polis tarafından sorulan "Nasıl oldu?" sorusuna verdiği cevap ise daha da ilginçti. Bozkurt, canı sıkıldığı için kendi kendisini vurduğunu iddia etti.

Musa Bozkurt isimli şahsın, polis tarafından sorulan "Nasıl oldu?" sorusuna kendi kendimi vurdum, canım sıkılıyordu

Bursa'da saat 02.00 sıralarında merkez Nilüfer ilçesi, Ürünlü Mahallesi 51. Sokak'ta kanlar içinde hareketsiz yatan yaralıyı fark eden bir kişi, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Gelen ekipler, Musa Bozkurt olduğunu belirledikleri kişinin bacağından tabanca ile yaralandığını tespit etti. Bölgede incelemede bulunan polis ekipleri olayda kullanılan tabancaya rastlamazken, görgü tanıkları Musa Bozkurt'un beyaz bir araçtan yol kenarına atıldığını iddia etti.

"CANIM SIKILIYORDU, KENDİMİ VURDUM"

Sağlık ekipleri tarafından sedyeye bindirilmek istenen Bozkurt, 'Kendi kendimi vurdum, canım sıkılıyordu. Silah yok şu an, silahınız varsa çekip kafama sıkayım. Hanginiz kendini iyi hissediyorsa, adamsanız çıkın karşıma gelin. Hepiniz gelin sıkıntı yok" dedi. Polis ve sağlık ekipleri tarafından güçlükle sakinleştirilen Musa Bozkurt ambulansa bindirildi. Zafer işareti yaparak ambulansa binen Bozkurt, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinden sonra Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı.

TEDAVİ ALTINA ALINDI

Tedavi altına alınan Bozkurt'un sağlık durumun iyi olduğu öğrenildi. Olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri, kaçan şüpheli veya şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER