O Akademisyenden Şaşırtan Kanal İstanbul Gerçeği!

Akademisyen Zeynep Banu Dalaman 2010 yılında katıldığı bir konferansta ABD’nin Kanal İstanbul Projesi’yle alakalı bilgiye sahip olduğunu dile getirdi

O Akademisyenden Şaşırtan Kanal İstanbul Gerçeği!

Akademisyen Zeynep Banu Dalaman 2010 yılında katıldığı bir konferansta ABD’nin Kanal İstanbul Projesi’yle alakalı bilgiye sahip olduğunu dile getirdi.

NÜKLEER SANTRALDEN DE HABERLERİ VARDI

Katıldığı bir konferansta Kanal İstanbul ve öncesinde gerçekleşecek nükleer santral, havalimanı gibi projelerden de bahsedildiğini ifade eden Dalaman “2010 yılında İstanbul Havalimanı hiç yok ortada, nükleer santraller konuşulmuyor, kanal İstanbul’un adı yoktu. Amerikalı adam bunların hepsini söyledi!” ifadelerini kullandı.

SONU KANAL İSTANBUL’A VARACAK DEDİ

TV100 ekranlarında Ahu Özyurt’un programına konuk olan Dalaman, katıldığı konferansta sunum yapan Mark Pisano, özellikle yakın gelecekte ticaret bölgeleri projelerinin hız kazanacağını, 6 mega projenin gerçekleşeceğini ileri sürmüş. Konunun Türkiye ayağın gelmesiyle birlikte Pisano’nun “Tarım merkezi, şeker fabrikası var kapatmaya çalışıyorlar. Kanal İstanbul’a da ulaşacak nokta” şeklinde konuştuğunu söyledi.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2019, 13:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER