O Meslekteki Vatandaşlara Elektrikte Büyük İndirim!

Türkiye Barolar Birliği bünyesinde çalışan 80 barı ve 130 bin avukat herhangi bir zamdan etkilenmeden 12 ay boyunca sabit birim bedelli indirimli elektrik kullanacak

O Meslekteki Vatandaşlara Elektrikte Büyük İndirim!

Türkiye Barolar Birliği bünyesinde çalışan 80 barı ve 130 bin avukat herhangi bir zamdan etkilenmeden 12 ay boyunca sabit birim bedelli indirimli elektrik kullanacak.

12 AY SABİT BİRİM BEDELLİ İNDİRİMLİ ELEKTRİK

Aydem ve Gediz Elektrik ile Türkiye Barolar Birliği arasında gerçekleşen anlaşmayla birlikte 80 baro ve 130 bin avukat elektriği indirimli kullanabilecek. Şirketin açıklamasında anlaşma çerçevesindeki ticarethane abone grubunda bulunan avukat ve barolar 12 ay sabit birim bedelli indirimli elektrik hizmetinden yararlanacak.

FATURANIN 110 LİRA ÜZERİNDE OLMASI GEREKİYOR

Aydem ve Gediz Elektrik Genel Müdürü Çağdaş Demirağ, Barolar Birliği ile yapılan anlaşmada belli şartlar olduğunu belirtti. Aylık elektrik faturası 110 liranın altında olan ticarethane abone grubu, indirim uygulamasından faydalanamayacak. Kampanyadan faydalanmak içinse TBB’nin sms ve e-posta servisleri üzerinden iletilen başvuru formunun veya TBB’nin sitesindeki formun doldurulması gerekiyor, bir diğer yöntem ise direkt Aydem ve Gediz Elektrik İletişim merkezini aramak olduğu açıklandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER