Rapçi Ezhel'den Barış Pınarı Harekatı Yorumu!

Ünlü rapçi Ezhel, Barış Pınarı Harekatı'na destek vermediği gerekçesiyle binlerce kişi tarafından olumsuz yoruma maruz kalmıştı. Ezhel dün sessizliğini bozarak paylaşımda bulundu

Rapçi Ezhel'den Barış Pınarı Harekatı Yorumu!

Ünlü rapçi Ezhel, sosyal medya hesabından son günlerde kendisi için yapılan olumsuz yanıtlara cevap verdi.

Barış Pınarı Harekatı'nın başlamasıyla birlikte birçok sanatçı Mehmetçiğe ve operasyona destek mesajları yayınlamıştı. Geçtiğimiz günlerde rapçi Ezhel'in rakibi Norm Ender'in harekata destek veren paylaşımda bulunmasıyla beraber, sosyal medya kullanıcıları Ezhel'e yüklenerek paylaşım yapmamasının nedenini büyük bir merakla sormuştu. Ezhel ve Norm Ender'i karşılaştıran binlerce kişi, Ezhel'e PKK sempatizanı iddialarıyla cevap vermişlerdi.

'SİZDEN İĞRENİYORUM'

Söylenenlere sessiz kalmayı tercih eden Ezhel, dün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sessizliğini bozdu. Paylaşımında çok kırgın olduğunu dile getiren ünlü rapçi, "Susmak istiyorum ama dayanamıyorum arkadaşlar.Yaptıklarınız çok ağrıma gidiyor. Her gittiği yerde Türkçe rap diye bağıran, Türkçe'yi dünyaya tanıtan bir pkk sempatizanı olabilir mi? Erzincan'da köyü basılmış biri terörist olabilir mi? Ankara'da tüm o bombaları gören tanıdıklarını kaybeden bir Ankaralı, yurtdaşının katledilmesine sevinebilir mi? Sizlerden iğreniyorum. Tek suçum güzel ülkemizde hep beraber yaşamak istemek. Askerimiz ölmesin insanımız aç ve cahil kalmasın istemek. Evet imkansızı istemek belki ama benim savaşım budur. Bir gün Türkiye'yi mutlu görmektir" açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2019, 15:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER