Şehir Hastanesi'nde Skandal Görüntü!

Adana Şehir Hastanesi'nin yemekhanesinde öğle arasında "Urfa sıra gecesi" düzenlendi. Görüntüler tepkiye yol açarken sosyal medyadan yüzlerce yorum yapıldı.

Adana Şehir Hastanesi'nin yemekhanesinde skandal görüntüler ortaya çıktı. Öğlen arasında yemekhaneye giden hastane çalışanları ve yetklilier "Urfa Sıra Gecesi"yle karşılaştı. Hastane içerisindeki en yoğun zaman diliminde gerçekleşen bu etkinlik tepki çekti.

KOŞTURAN HASTA VE HASTA YAKINLARI

Adana Şehir Hastanesi'nde yaşanan skandal görüntülere tepkiler büyüyor. Öğle arasında yemekhane katında gerçekleştirilen Urfa Sıra Gecesi etkinliği hastaneyi adeta AVM'ye çevirdi. Bir yanda hasta ve hasta yakınları koşuştururken diğer yanda vur patlasın çal oynasın sıra gecesiyle eğlenen hastane personeline sosyal medyadan yüzlerce yorum geldi. 

ARKADAŞLARI TEPKİ GÖSTERDİ

Yemekhane katında düzenlenen sıra gecesinde eğlenen hastane çalışanlarına ilk tepki ekip arkadaşlarından geldi. Resmi bir kurumda mesai saatleri içerisinde bu şekilde eğlence düzenlenemeyeceğini söyleyen bazı personeller, diğer arkadaşlarını uyardı. Görüntüler birçok sosyal medya hesaplarında milyonlarca kez izlenirken binlerce de yorum yapıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Son Osmanlı
Son Osmanlı - 2 yıl Önce

Havaalanı apronunda deve kesilen bir devlette şehir hastanesinde şehir krolarının sıra gecesi dūzenlemesi normal bir vaka
Bu gidişle hastanede mutlu son adiyla bir masaj salonu açıp fuhuş bile yaptırır bu krolar

SIRADAKİ HABER