Şehit teğmen Duabey Onur Öztürkmen'in ağlatan vasiyeti: 'Ben fakirliği bilirim' demiş ve bakın ne istemiş

Pençe Kilit Operasyonu bölgesinde teröristlerin açtığı ateş nedeniyle şehit olan Teğmen Duabey Onur Öztürkmen'in sosyal medyadan yaptığı bir paylaşım yürekleri yaktı

Şehit teğmen Duabey Onur Öztürkmen'in ağlatan vasiyeti: 'Ben fakirliği bilirim' demiş ve bakın ne istemiş

Gaziantep Nizipli Teğmen Duabey Onur Öztürkmen'in şehit olmadan önce sosyal medyadan yaptığı vasiyeti yürekleri dağladı.

Pençe Kilit Operasyonu bölgesinde hainlerin açtığı ateşle şehit olan Öztürkmen'in sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar şöyle:

- Erken ölürsem, canımdan çok sevdiğim iki, üç arkadaşım var. Beni o gece yalnız bırakmasınlar. Tüm kıyafetlerimi yoksul insanlara verin. Fakirlik nedir bilirim. Anneme sonradan söyleyin. Bu haberi kaldıramaz. Yaşayamadığım bir gençliğim var benim. Doğru düzgün gidemediğim” şeklinde duygusal bir vasiyette bulunuyor.

Bir başka paylaşımında operasyon öncesi, bomba atar tüfeğini, tabancasını ve el bombasını son kez kontrol eden Şehit Öztürkmen, askeri bir araçta ise arkadaşlarıyla giderken çekilen, “Dost kardeşlerimle son saatimiz. Belki son saatimiz” diyor. Şehidin Kara Harp Okulu Anafartalar Taburu'ndan silah arkadaşları da sosyal medya hesaplarından, “Seninle gurur duyuyoruz” paylaşımı yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER