Şehitlere Küfür Eden Çocuk Yakalandı!

Sosyal medya platformlarında yayınlanan bir video da Türkiye Cumhuriyetine, dini değerlere ve şehitlere küfür eden çocuk yakalanarak gözaltına alındı

Şehitlere Küfür Eden Çocuk Yakalandı!

Sosyal medya platformlarında yayınlanan bir video da Türkiye Cumhuriyetine, dini değerlere aynı zamanda şehitlere küfür ve hakaret içerici sözler sarfeden çocuk yakalanarak gözaltına alındı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü, bir çocuğun sosyal medya üzerinden çekitiği video ve bu videoyu paylaşması sonrası yakalanması için çalışma başlatmıştı. Dini değerlere ve Şehitlere küfür eden O.K. Sarıyer'de yakalandı.

İŞLEMLER DEVAM EDİYOR

Türkiye Cumhuriyetine ve dini değerlere alenen küfür ettiği videoyu sosyal medya hesaplarında paylaşan çocuk, Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından internet adresi vasıtasıyla bulundu. 18 yaşından küçük 0.K.'yı Sarıyer'de evinde yakalayan polisler, sorgulanması üzere Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürdü. O.K'nın işlemleri devam ediyor.

ÖZÜR DİLEMİŞTİ

Sosyal medyadan çektiği pervasızca videodan sonra birçok tepki alan O.K., yine sosyal medyadan özür mesajı videosu çekti. Türkiye Cumhuriyetine, dini değerlere ve şehitlere küfür ettiği sırada kendinde olmadığını belirten 18 yaşından küçük O.K, çektiği video için özür diledi. Hakkında birçok şikayet olan çocuk, Sarıyer'de babasının evindeyken yakalanarak gözaltına alınmıştı.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2019, 09:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER