Şeyma Subaşı Zor Günler Geçiriyor!

Acun Ilıcalı ile evli olduğu dönemde adından sıkça söz ettiren Şeyma Subaşı, geçen sene açtığı Healthyish Cafe'sinin kirasını ödemekte güçlük çektiği konuşuluyor

Şeyma Subaşı Zor Günler Geçiriyor!

Acun Ilıcalı ile evliliğinin ardından gündeme oturan ve ayrıldıktan sonra da gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı, geçen yıl açtığı Healthyish Cafe'sinin 1. yaşını parti vererek kutladı. Yaptığı partiye rağbet olmayan Subaşı, hüsrana uğradı.

MENÜYÜ DEĞİŞTİRDİ

Verdiği partiye talep olmamasının ardından Subaşı, bir şok daha yaşadı. Sağlıklı besinler sattığı cafesinde işlerinin iyi gitmediği öne sürülen Subaşı'nın cafeyi kapatacağı konuşulanlar arasında. Healthyish Cafe'nin geçtiğimiz sene büyük açılışını yapan ve birçok ünlünün de açılışa katıldığı cafenin sağlıklı ürünler satması nedeniyle talep görmediği söyleniyor. Subaşı ise youtube kanalı açarak, çektiği videoda cafesinin menüsünü değiştirdiğini, artık hamburger gibi yiyeceklerin de olacağını duyurdu.

Acun Ilıcalı'dan aylık 125 bin TL nafaka alan Subaşı'nın cafesinin aylık kirası ise 60 bin TL. Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile evli olduğu dönemde cafenin 1 senelik kirasını vermişti. İşleri yolunda gitmeyen Subaşı'nın ise kirayı ödemekte zorlandığı bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2019, 12:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER