Taciz iddiasıyla dövülmüştü: Sosyal medya fenomeni Ares Özdemir hayatını kaybetti

Sosyal medyada 'Ares' ismiyle fenomen olan Şehmuz Özdemir, uygunsuz fotoğraflarını elde edip buluşmaya zorladığı iddiasıyla 14 yaşındaki kızın babası ve erkek kardeşi tarafından dövüldü. 3 gün önce beyin ölümü gerçekleşen Özdemir, bu sabaha karşı hayatını kaybetti.

Taciz iddiasıyla dövülmüştü: Sosyal medya fenomeni Ares Özdemir hayatını kaybetti

Olay, 4 Şubat Salı günü saat 17.00 sıralarında Antalya merkezde meydana geldi.

Sosyal medyada 'Ares' ismiyle fenomen olan Şehmuz Özdemir, Konyaaltı Sahili'ndeki kafede kendisiyle reklam anlaşması yapmak isteyen V.E. ve oğlu K.E. ile buluştu.

Bir süre burada oturan üçlü, daha sonra otomobille ayrılarak Kepez ilçesindeki ormanlık alana gitti.

Oğluyla birlikte dövmeye başladılar

V.E., ormanlık alana geldiklerinde Şehmuz Özdemir'i kızı H.E.'yi 2 yıl önce taciz ettiği ve uygunsuz görüntülerini çektiği iddiasıyla oğlu K.E. ile birlikte dövmeye başladı. Özdemir aldığı darbeler sonucu bayılırken, V.E. ve K.E. ise olay yerinden kaçtı. Özdemir çevredekilerin ihbarıyla gelen sağlık ekiplerince ambulansla Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılarak, yoğun bakımda tedaviye alındı.

Uygunsuz fotoğraflarını elde edip buluşmaya zorladığı iddiası

Olayla ilgili inceleme başlatan polis, Şehmuz Özdemir'i darbettiği gerekçesiyle V.E. ve oğlu K.E.'yi gözaltına aldı. Sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklanan baba- oğul, ifadelerinde H.E.'yi mesajla taciz ettiği gerekçesiyle Şehmuz Özdemir'i dövdüklerini, sosyal medya fenomeninin kızın uygunsuz fotoğraflarını elde edip buluşmaya zorladığını ileri sürdü.

Bu sabaha karşı yaşamını yitirdi

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi yoğun bakım servisinde 15 günlük tedavisi sonrası 3 gün önce beyin ölümü gerçekleşen Şehmuz Özdemir, bu sabaha karşı yaşamını yitirdi. Yakınları, hastanedeki işlemlerin ardından toprağa verilmek üzere Şehmuz Özdemir'in cenazesini teslim alacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER