Ünlü Dondurmanın İçinden Çıkan Şoke Etti!

Ekşi Sözlük adlı platformda yer alan iddiaya göre ünlü bir firmaya ait dondurmanın içinden çıkan kıl görenleri şaşkına çevirdi

Ünlü Dondurmanın İçinden Çıkan Şoke Etti!

Ünlü bir firmaya ait dondurmanın içinden çıkan kıl kafalarda soru işareti bıraktı. Bir Ekşi Sözlük kullanıcısının paylaştığı yazı ve fotoğrafa göre el değmeden üretildiği söylenen dondurmanın içerisinden büyükçe bir kıl çıktı. Çıkan bu kılın ineğe ait olabileceği düşünülüyor. 

'TESTE YOLLAYACAĞIM'

Ekşi Sözlük kullanıcısının iddiasına göre dondurmasından büyükçe bir kıl çıktı. Çıkan kılı teste göndereceğini söyleyen Ekşi Sözlük yazarı "Kılı da teste yollayacağım. Bakalım ne çıkacak, insan kılı mı, inek kılı mı!? Ambalajdan nasıl geçecek? Derinden çektim aldım kılı. Ya sütten geçti ya çikolatadan" paylaşımında bulundu. 

KAFALARDA SORU İŞARETİ BIRAKTI

Kısa süre içerisinde yüzlerce yorum alan başlıkta bir ayrıntıya dikkat çekildi. Yazı ile fotoğrafı paylaşıp bu durumdan şikayetçi olan yazarın paylaşımı bir süre sonra bulunamadı. Gönderinin yazar tarafından mı yoksa Ekşi Sözlük tarafından mı silindiği henüz netlik kazanmadı.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2019, 16:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER