Ünlü Oyuncu Çağlar Ertuğrul’dan Olay Yaratan Kanal İstanbul Paylaşımı!

Ünlü oyuncunun Twitter hesabından paylaştığı “Kanal İstanbul Projesi” ile ilgili görüşleri şaşırtıcı tepkilere neden oldu.

Ünlü Oyuncu Çağlar Ertuğrul’dan Olay Yaratan Kanal İstanbul Paylaşımı!

Ünlü oyuncunun twitter hesabından paylaştığı “Kanal İstanbul Projesi” ile ilgili görüşleri şaşırtıcı tepkilere neden oldu.

Ülkenin gündemini oluşturan “Kanal İstanbul Projesi” siyasetçilerin fikir ve kararlarının ötesinde her vatandaşın merak ettiği ve haliyle fikrini belirttiği bir proje halini aldı. Sosyal medyada projenin getireceği fayda ya da zararlar hakkında paylaşımlar artarken, ünlü oyuncu Çağlar Ertuğrul da tartışmalara dahil oldu.

YENİLENEBİLİR ENERJİYE HARCANSA DAHA İYİ OLMAZ MI?

Rol aldığı sinema filmleri ve Afili Aşk dizisiyle ekranlarda adından söz ettiren oyuncu Çağlar Ertuğrul, geçtiğimiz gün twitter’da Kanal İstanbul hakkında dikkat çeken paylaşımlarda bulundu. Konuya farklı bir bakış açısı getiren oyuncu “Kanal projesine harcanacak para ülke genelinde yenilenebilir enerjiye harcansa daha iyi olmaz mı mesela? Hem çevreci yatırım olur hem de yabancı enerji kaynaklarına muhtaçlık kalkar” ifadelerini kullandı. Bu paylaşımın ardından projeyi destekleyenler Ertuğrul’a sert çıkışlarda bulunurken çevre aktivistlerinden büyük beğeni aldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ümit
ümit - 2 yıl Önce

oyuncu kardeşimiz en azından bir fikir beyan etmiş
kanal ıstanbul yapılmasın dememiş

SIRADAKİ HABER