Ürdünlü Çocuğa Acımasız Tokat!

Mersin'de küçük çocuklar arasında çıkan kavga sonrası bir adamın olay yerine gelerek Ürdünlü çocuğa attığı sert tokat içleri acıttı.

Ürdünlü Çocuğa Acımasız Tokat!

Mersin'de küçük çocuklar arasında tartışma çıktı. Ürdünlü bir çocuk ile başka çocuklar arasında çıkan tartışmanın sonunda aşağıya aileler de indi.

Ürdünlü çocuğun annesi ve diğer anneler tartışmayı konuşarak çözmeye çalıştı, ancak aniden bir adamın gelerek çocuğa attığı o tokat içleri acıttı. Görüntü, karşıdaki bir evden kayda alındı. 

İnfial yaratan videoda beyaz gömlekli adamın kalabalığın arasına girerek Ürdünlü çocuğa sert bir tokat attığı, çocuğun yere düştüğü görülüyor.

GÖZALTINA ALINDI

Anneler arasında çıkan tartışma sonucu aileler birbirlerinden şikayetçi olmadılar. Ancak çocuğun darp edilmesiyle ilgili olarak savcılığın, adam hakkında gözaltı kararı verdiği öğrenildi.

"ADAMLARI VARDI"

Sitede yaşayan görgü tanığı ise şunları söyledi: "Çocuğa vurma olayı bizim sitede oldu. Olayın başını görmedim ama sonra beyaz gömlekli adam Suriyelinin evini taşladı, daha sonra silah çekti. Polis iki kere geldi, zor dağıttı çünkü adamları vardı. Sadece tokatla da kalmadı. Şu an Mezitli karakolundalar."

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2019, 18:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER