WhatsApp Grubunun İsmi: CHP

23 Haziran seçimlerinden sonra hızlı bir şekilde çalışmak isteyen Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanları WhatsApp üzerinde bir grup kurdu.

WhatsApp Grubunun İsmi: CHP

Cumhuriyet Halk Partili 11 belediye başkanı online mesajlaşma platformu WhatsApp'ta bir grup kurdu. Çalışmaların daha hızlı ve düzenli bir şekilde ilerlemesi ve istişare edilmesi için kurulan WhatsApp grubuna 11 Belediye Başkanı katıldı. 

HER AY BİR ARAYA GELECEKLER

Haziran seçimlerinden sonra İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehir belediyesini kazanan CHP'de faaliyetlerin yüz yüze şeklinde iletilmesi için belediye başkanlarının her ay toplanacağı belirtildi. Belediye başkanları son olarak Ekrem İmamoğlu'nun davetlisi olarak İstanbul'da toplanmıştı.

İMAMOĞLU, YAVAŞ VE SOYER'DE VAR

Ortak projeleri hızlandırmak, yapılan işlerin ivedi şekilde hareket etmesi ve çalışmaların istişare edilmesi için Cumhuriyet Halk Partili 11 Belediye Başkan'ı ortak WhatsApp grubu kurdu. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in de aralarında bulunduğu WhatsApp grubunda diğer belediye başkanlarının kim oldukları ise henüz açıklanmadı. 

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2019, 11:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER