Yayına Çıkmayan Portakal'dan "Kovuldu" İddialarına Yanıt!

Uzun yıllardır özel bir kanalda sunuculuk yapan Fatih Portakal, dün akşam yayına çıkmamasından sonra sosyal medyada ortaya atılan "kovuldu" iddialarına yanıt verdi

Yayına Çıkmayan Portakal'dan "Kovuldu" İddialarına Yanıt!

Özel bir kanalın Ana Haber Sunuculuğunu yapan Fatih Portakal dünkü yayında ekranlardaki yerini almadı. Deneyimli sunucunun yerine başka bir spiker bülteni sunarken sosyal medya üzerinden Portakal'ın "kovulduğu" iddia edildi. Bunun üzerine Twitter hesabından bir açıklama yapan Fatih Portakal, "Sıkıntı yok, pazartesi ekrandayım" dedi.

SIKINTI YOK

Uzun süreli tatilin ardından ekranlara dönen Fatih Portakal, dünkü Ana Haber Bülteni'ni sunmayınca ortalık karıştı. Özellikle sosyal medya üzerinden Portakal'ın kovulduğu iddia edildi. Spekülasyonların ardı arkası kesilmeyince Fatih Portakal da resmi Twitter hesabından bir açıklama yayınladı. 6.5 milyon kişiden fazla takipçisi olan ünlü sunucu, "Merhaba... Sıkıntı yok, pazartesi ekrandayım. Aslında kabahat bende, dün akşamdan “yokum” diye duyurmalıydim. Benden kurtulmak o kadar kolay değil" açıklamasını yaptı. 

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2019, 11:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER