Yere Çöp Atanlardan Böyle İntikam Aldı!

Yere çöp atanları farklı bir şekilde uyarmak isteyen doğa aşığı kendine çöplerden oluşan bir kıyafet yaptı. Genç adam giydiği kıyafet sayesinde saklanmayı başarırken yerlere çöp atanları korkutarak farkındalık oluşturdu

Yere çöp atanları farklı bir şekilde uyarmak isteyen doğa aşığı kendine çöplerden oluşan bir kıyafet yaptı. Genç adam giydiği kıyafet sayesinde saklanmayı başarırken yerlere çöp atanları korkutarak farkındalık oluşturdu. 'Çöp Adam' oluşturduğu bu farkındalığın videosunu çekip internete koydu. Kısa sürede milyonlarca kişi tarafından izlenen videoya yüzlerce yorum yapıldı.

TEPKİLER DE GELDİ

Yere çöp atanları korkutarak farkındalık oluşturmak isteyen "Çöp Adam" o anları kameraya kaydetti. Birbirinden ilginç görüntüleri sosyal medya hesaplarından paylaşan genç, milyonlarca kez izlenirken yüzlerce de yorum yapıldı. Gelen yorumlar genellikle olumlu minvalde olsa da bu hareketini tasvip etmeyen kalabalık bir kitlede mevcut. Doğa Aşığı'nın oluşturduğu farkındalığı farklı şekillerde de yapabileceğini söyleyen kitle, yine de verilen çaba ve emekten dolayı Çöp Adama teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2019, 09:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER