Yerli Otomobil İçin İlk İsim Önerileri Geldi!

Tanıtımı bugün gerçekleştirilecek olan yerli otomobil için isim önerileri gelmeye başladı. Gebze’de düzenlenecek törenle tanıtımı yapılacak araç için isimler ortaya atılırken son karar henüz verilmiş değil

Tanıtımı bugün gerçekleştirilecek olan yerli otomobil için isim önerileri gelmeye başladı. Gebze’de düzenlenecek törenle tanıtımı yapılacak araç için isimler ortaya atılırken son karar henüz verilmiş değil.

ARACIN ADINA KARAR VERİLMEDİ

Şimdilik prototip olarak bir adet bulunan aracın seri imalatına 2022’de başlanacak. Dış görümünün tasarımı hakkında fazla detay verilmeyen aracın, iç görüntüsü TOGG’un Twitter hesabından dün paylaşılmıştı. Aracın modelinin adı için karar aşamasında olan tasarımcıların öne çıkan beş isim arasında karar vermesi bekleniyor.

SOSYAL MEDYADA YANKILANDI

Paylaşılan fotoğraflar ve araba üzerindeki detayları inceleyen sosyal medya kullanıcıları aracın farındaki lale detayına dikkat çekere arabanın adının “İstanbul” yönelik tahminde bulundu. TOGG’un 14.53’te paylaştığı fotoğraftan sonra ise adının Fatih” olabileceğini akıllara getirdi. Bu iki isim üzerinde yoğunlaşan yorumların yanı sıra “Ottoman” “Wolf” “Atak” ve “Türker” önerilen isimler arasına girdi.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2019, 11:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emir Satis
Emir Satis - 2 yıl Önce

OTOTÜRK

Üzeyir çetin
Üzeyir çetin - 2 yıl Önce

Yerli otomobil için benim sunabileceğim isimler:
1.küheylan
2.ulubat
3.yıldırım
4.seyit
5.nadir
6.kamil

Mehmet mert
Mehmet mert - 2 yıl Önce

Yerli otomobilin ismi MEHMETCİK
Olsun

Ihsan Kıran
Ihsan Kıran - 2 yıl Önce

Otomobilin Ismi (ALFA) olsa iyi olur.Liderlik ruhu taşıyor. Tıpkı, Başkan gibi, Hayırlı olsun da emeği geçen herkese teşekkür.

Salih
Salih - 2 yıl Önce

sound
ses, sağlam, sağlıklı, güvenilir, deliksiz, derin .
Yeni aracimiza verilsin bu isim( sound) suv.
Sedan aracimizada (sintine) bilge demek

Sefa erdağ
Sefa erdağ - 2 yıl Önce

Turağ

Osman Öz
Osman Öz - 2 yıl Önce

OTTO -N

Sefa erdağ
Sefa erdağ - 2 yıl Önce

Tuğra


SIRADAKİ HABER