Yılmaz Özdil'in Sözcü'den Kovulduğu İddia Edildi!

Yıllardır Sözcü gazetesinde köşe yazarlığı yapan Yılmaz Özdil'in kovulduğu iddia ediliyor. Birkaç gündür yazıları çıkmayan Özdil'le ilgili ortaya atılan bu iddianın doğruluğu araştırılıyor

Yılmaz Özdil'in Sözcü'den Kovulduğu İddia Edildi!

Yıllardır Sözcü gazetesinde köşe yazarlığı yapan Yılmaz Özdil'in kovulduğu iddia ediliyor. Birkaç gündür yazıları çıkmayan Özdil'le ilgili ortaya atılan bu iddianın doğruluğu araştırılıyor.

SÖZCÜ'YE REST ÇEKTİĞİ SÖYLENİYOR

Basın koridorlarında konuşulan bilgiye göre Yılmaz Özdil'in Sözcü'ye rest çektiği söyleniyor. Köşe yazıları ve çıkardığı kitaplarla gündemden düşmeyen Özdil'in en son 26 Kasım'da yazısı yayınlanmıştı. Özdil'in Sözcü'ye rest çektiği konuşulsa da, Sözcü'nün Yılmaz Özdil'le yollarını ayırmak istediği de söyleniyor.

ÖZDİL SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Günlerdir sessizliğini koruyan ve 26 Kasım'dan bu yana köşe yazılarına ara veren Özdil, Sözcü'nün internet sitesindeki köşesinde bir açıklama yayınlayarak sessizliğini bozdu. Özdil yaptığı açıklamada "Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil... Salı günü buradayım" açıklamasında bulundu. 

Özel Haber: İrem Nur Kaya

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2019, 11:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erciş Kurtuluş
Erciş Kurtuluş - 2 yıl Önce

Yılmaz Özdil yalnız Sözcü'nün değil tüm Türkiye'nin en çok okunan yazarı. Belki Cumhuriyet basın tarihinin en çok okunan yazarı.
Sözcü'yü yönetenler biraz akıllı is böyle bir aptallık yazmaz.

Emine ozgan
Emine ozgan - 2 yıl Önce

Sözcü gazetesinde ilk aradığım yılmaz Özdil yazısı

SIRADAKİ HABER