• DOLAR 32,21 %0.07
  • EURO 35,01 %0.41
  • ALTIN 2.442,84 %-0.77
  • BİST100 10.830 %-0.64
  • BITCOIN 68.300 %-1.59
  • ETHERIUM 3.830 %2.71
20°

Dolar Haberleri

dolar haberleri ve güncel dolar gelişmeleri, dolar ile ilgili tüm video, dolar fotoğrafları ve dolar haberleri Ortadogugazetesi.com sitemizde


EKONOMİ

Ünlü ekonomist Selçuk Geçer, dolar kuruna ilişkin çarpıcı ifadeler kullandı. Doların tırmanışa geçeceğine ilişkin sözleriyle gündeme gelen Geçer, bu kez...

EKONOMİ

Ünlü ekonomist Selçuk Geçer, hangi yatırım aracını işaret ederek ‘dikkatli olun’ uyarısında bulundu? İşte dolar kahininin son uyarısı.

EKONOMİ

Ünlü ekonomist Selçuk Geçer yatırımcılara kritik bir uyarıda bulundu. Geçer'e göre ona yatırım yapanın parası elinden kayıp gidecek.

EKONOMİ

Dolar yükselecek mi yoksa düşecek mi? Yatırımcılar bu sorunun cevabını araştırırken ünlü ekonomist Selçuk Geçer'den çok çarpıcı bir uyarı geldi.

EKONOMİ

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB), enflasyon mesajları sonrası dalgalı bir seyir izleyen dolar kuru, yeni güne sınırlı düşüşle başladı.

EKONOMİ

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, İslam Kalkınma Bankası'ndan da Türkiye'deki projelere 6,3 milyar dolarlık finansman geleceğini aktardı.

EKONOMİ

Dolar, Euro fiyatları her gün en çok merak edilen konuların başında geliyor. Dolar ve euro yeni haftaya nasıl başladı?

EKONOMİ

Dolar/TL kuru ile ilgili yaptığı tahminlerle dikkat çeken ünlü ekonomist Selçuk Geçer'den yeni bir açıklama geldi.

EKONOMİ

Para piyasaları uzmanı İslam Memiş, 'Fed ve Savaş beklentileri değiştirdi' başlıklı yazısında elinde dolar, altın ve euro bulunan yatırımcılara uyarılarda...

EKONOMİ

Ünlü ekonomist Selçuk Geçer, yatırımcıları 'uzak durun' diyerek açık açık uyardı. Geçer, dolar/TL kuru hakkında akıllardaki soru işaretlerini giderdi.

EKONOMİ

ABD'de açıklanan Üretici Fiyat Endeksi (ÜFE) martta aylık bazda yüzde 0,2 ve yıllık bazda yüzde 2,1 artışla beklentilerin altında gerçekleşti.

EKONOMİ

Ramazan Bayramının ilk gününde piyasalar hareketliliğini koruyor.