• DOLAR 32,23 %0.24
  • EURO 34,98 %0.01
  • ALTIN 2.478,74 %-0.97
  • BİST100 10.899 %0.04
  • BITCOIN 70.500 %0.87
  • ETHERIUM 3.750 %-0.63
20°

Engin polat Haberleri

engin polat haberleri ve güncel engin polat gelişmeleri, engin polat ile ilgili tüm video, engin polat fotoğrafları ve engin polat haberleri Ortadogugazetesi.com sitemizde


MAGAZİN

Banu Parlak'ın güzellik merkezinin kurşunlanmasına ilişkin açılan dava kapsamında ifade veren Engin Polat ve Dilan Polat çifti aylık kazançlarının 200...

3. SAYFA

Sosyal Medya Fenomeni Banu Parlak'ın güzellik merkezine geçen yıl düzenlenen silahlı saldırıyı Dilan ve Engin Polat çiftinin azmettirdiği öne sürülmüştü.

3. SAYFA

Engin ve Dilan Polat çiftinin de aralarında bulunduğu tüm şüpheliler vergi usul kanununa muhalefet suçundan beraat etti

YAŞAM

Kara para aklama iddiası üzerine haklarında soruşturma başlatılan ve tutuklanan sosyal medya fenomeni Dilan Polat'ın eşi Engin Polat'ın cezaevinden ilk...

3. SAYFA

Fenomen Banu Parlak'ın güzellik merkezine silahlı saldırıyı azmettirdikleri iddia edilen Dilan ve Engin Polat çifti ile Sezgin Polat'ın aralarında olduğu...

GENEL

Evlerinde verdiği doğum günü partisi nedeniyle komşularıyla otopark tartışması yaşayan Engin ve Dilan Polat hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı.

GENEL

Sosyal medya fenomeni Dilan Polat ve kocası Engin Polat'ın malvarlıklarına el konulmuştu. El konulan malvarlıklarının akıbeti belli oldu.

GENEL

Dilan Polat'ın sosyal medyada yaptığı paylaşımlara olumsuz yorum yapanlar hakkında suç duyurusunda bulunduğu ortaya çıktı.

GÜNDEM

Engin ve Dilan Polat'ın kara para ile vergi kaçakçılığı suçlamasıyla tutuklanmasının ardından gözler gösterişli hayatlarını sergileyen fenomenlere çevrildi.

GENEL

Süreçle ilgili yeni detaylar yaşanırken Polat çiftinin avukatı, canlı yayında küplere bindi.

GÜNDEM

Dilan Polat'ın 2019 yılında "Şampiyonlar Ligi" ifadesiyle paylaştığı fotoğrafta yer alan 12 kişinin şirketine kayyım atandı.

GENEL

Dilan ve Engin Polat hakkında bir suçtan daha soruşturma yürütüldüğü ortaya çıktı.