• DOLAR 32,57 %0.16
  • EURO 34,72 %0.14
  • ALTIN 2.410,51 %-0.92
  • BİST100 9.645 %-0.50
  • BITCOIN 66.269 %0.25
  • ETHERIUM 3.172 %-1.15
17°

Hizbullah Haberleri

hizbullah haberleri ve güncel hizbullah gelişmeleri, hizbullah ile ilgili tüm video, hizbullah fotoğrafları ve hizbullah haberleri Ortadogugazetesi.com sitemizde


DÜNYA

Orta Doğu'da gerilim sürerken, İsrail'e füze yağdı

GÜNDEM

Hizbullah’a yakınlığıyla bilinen HÜDA PAR, yerel seçim adaylarını açıklamaya başladı.

DÜNYA

ABD ordusu, bölgedeki askerlerine yönelik saldırılara karşılık olarak, Irak’ta (Şii milis gücü) Ketaib Hizbullah grubundan bir komutanı öldürdüğünü duyurdu.

DÜNYA

ABD Savunma Bakanı Llyod Austin, ABD güçlerinin Irak'taki İran destekli milis gruplara ait 3 tesise saldırı gerçekleştirdiğini açıkladı.

DÜNYA

İsrail askeri sözcüsü, Hamas güçlerinin bir tanka bomba atmasının ardından askerlerin iki binayı yıktığını ve 21 askerin öldüğünü açıkladı.

DÜNYA

İsrail Lübnan'da Hizbullah komutanının cenazesine yakın bir yerde Hizbullah'a ait bir araca saldırdı.

DÜNYA

İsrail Dışişleri Bakanı Katz, dünkü saldırıyı Tel Aviv'in düzenlediğini doğruladı.

DÜNYA

İsrail, Hizbullah'ın Lübnan sınırından uzaklaştırılması için anlaşma talep ediyor

DÜNYA

Lübnan’daki Hizbullah’ın iki numaralı ismi olan Şeyh Naim Kasım, İsrail'in Gazze'de sivilleri öldürmesinin Orta Doğu'da daha geniş çaplı bir savaş...

DÜNYA

ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken, İsrail'e kara harekatını durdurması ve sivillere yönelik saldırıların son bulması için çağrıda bulundu.

DÜNYA

Hizbullah Genel Sekreteri Hasan Nasrallah'ın "ABD'nin üslerine saldıracağız" sözleri sonrası ABD'den Lübnan'ı hedef alan bir karşılık geldi.

DÜNYA

İsrail Başbakanı Netanyahu’dan Hizbullah lideri Nasrallah'a tehdit: "Bizi test etmeyin. Bu size pahalıya mal olur. Bu hatanın, sizin hayal bile...