• DOLAR 32,20 %0.15
  • EURO 35,06 %0.17
  • ALTIN 2.432,76 %0.14
  • BİST100 10.657 %0.00
  • BITCOIN 68.000 %-1.84
  • ETHERIUM 3.840 %-2.53
14°

Iliç Haberleri

iliç haberleri ve güncel iliç gelişmeleri, iliç ile ilgili tüm video, iliç fotoğrafları ve iliç haberleri Ortadogugazetesi.com sitemizde


GÜNDEM

Erzincan'ın İliç ilçesinde 13 Şubat'ta meydana gelen toprak kaymasından sonra aynı sahada bugün yine toprak kayması yaşandı.

YAŞAM

Erzincan İliç'teki maden ocağında yaşanan toprak kayması sonucu toprağın altında kalan 2 işçinin cansız bedenine ulaşıldı.

GÜNDEM

13 Şubat'ta Erzincan İliç'teki altın madeninde liç yığının kaymasıyla alanda çalışan 9 işçi milyonlarca metreküplük toprağın altında kaldı.

GÜNDEM

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığınca, İliç’teki maden ocağının çevre izin ve lisans belgesi iptal edildi.

GÜNDEM

Erzincan'da 9 işçiyi arama çalışmaları sürerken maden sahasındaki toprak kaymasıyla ilgili bilirkişi raporu hazırlandı.

GÜNDEM

Gazeteci Fatih Portakal, "Lütfen dikkatli dinleyin" dedikten sonra tehlike altındaki illeri tek tek saydı.

GÜNDEM

Altın madenindeki faciadan birkaç saat önce çekilen fotoğraflar ortaya çıktı.

3. SAYFA

Erzincan'ın İliç ilçesinde maden ocağında yaşanan toprak kaymasına ilişkin gözaltına alınan, aralarında firmanın Kanadalı yöneticisinin de bulunduğu 8 şüpheli adliyeye...

POLİTİKA

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Erzincan’ın İliç ilçesindeki altın madeni sahasında meydana gelen heyelanla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

GÜNDEM

Erzincan İliç'te yaşanan siyanürlü altın madeni faciasının ardından bölgeye giden yaşam savunucusu Sedat Cezayirlioğlu gözaltına alındı.

GÜNDEM

Erzincan'ın İliç ilçesinde, altın madeninin geniş bir bölgeyi kapsayan yığın liç alanında toprak kayması meydana geldi.