Antalya Döşemealtı'nda İzzettin Söğüt (65), kaldığı huzurevinde husumetli olduğu iddia edilen 3 kişiye bıçakla saldırdı. Saldırıda Selçuk Goncegül (73) ile Ali Serdar Batır (66) yaşamını yitirdi, Ahmet Özdemirel (74) ise yaralandı.

Saat 01.30 sıralarında Döşemealtı ilçesi Yeşilbayır Mahallesi Mektep Sokak'taki Antalya Büyükşehir Belediyesi Halil Akyüz Huzurevi'nde meydana gelen olayda İzzettin Söğüt, aralarında husumet olduğu iddia edilen ve kendisiyle aynı huzurevinde kalan Selçuk Goncegül, Ali Serdar Batır ve Ahmet Özdemirel'e bıçakla saldırdı. 

Söğüt olay sonrası yangın merdiveninden kaçarken  huzurevi görevlilerinin ihbarı üzerine adrese ekipler sevk edildi. Sağlık görevlileri, Selçuk Goncegül ile Ali Serdar Batır'ın hayatını kaybettiğini belirlerken, ağır yaralı Ahmet Özdemirel ambulansla hastaneye götürüldü.Ekipler, İzzettin Söğüt'ü yakalamak için çalışma başlattı.

Polis ve bekçilerin el fenerleriyle yaptığı aramada İzzettin Söğüt, Yeşilbayır Mahallesi Atatürk Caddesi'nde yakalanıp gözaltına alındı.

Birlikte yaşadığı adam önce dövdü sonra bıçakladı: Zeliha Kaptıkaçtı öldü Birlikte yaşadığı adam önce dövdü sonra bıçakladı: Zeliha Kaptıkaçtı öldü

Polis merkezine götürülen Söğüt, işlemlerinin ardından Cinayet Büro ekiplerine teslim edilerek Antalya'ya getirildi. Selçuk Goncegül ve Ali Serdar'ın cenazeleri ise Antalya Adli Tıp Kurumu'nun morguna kaldırıldı.

Editör: Nehir Durdağı