Filistin Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, İsrail ordusunun son 24 saat Gazze Şeridi'ndeki sivillere 3 saldırı gerçekleştirdiği, 101 kişinin hayatını kaybettiği, 169 kişinin de yaralandığı bildirildi. Gazze'ye saldırıların başladığı 7 Ekim'den bu yana hayatını kaybedenlerin sayısının 37 bin 551'e, yaralananların sayısının ise 85 bin 911'e yükseldiği aktarıldı.

İsrail ordusu, Gazze'ye düzenlediği bir baskın sırasında yaralı Filistinliyi araçlarının kaportasına bağlayarak canlı kalkan olarak kullandı. O görüntüler tepkiye neden oldu.

Trump'a suikast girişiminde bulunan Crooks'un aracında ve evinde bomba malzemeleri bulundu! Trump'a suikast girişiminde bulunan Crooks'un aracında ve evinde bomba malzemeleri bulundu!

İsrail ordusunun baskın sırasında yaralı bir Filistinliyi araçlarının kaportasına bağlayarak canlı kalkan olarak kullandığı anlar,  cep telefonu kamerasına yansıdı. 

Batı Şeria'nın Cenin kentinde düzenlenen baskın sırasında kaydedilen anlarda aracın önüne bağlanan kişinin yaralı olduğu elinden hiçbir şey gelmeyen talihsiz Filistinlinin, hareketsiz halde durduğu görüldü.

Filistin Gazze Skandal Görüntü


 

Editör: Nehir Durdağı