Arnavutköy'de muhtarlık seçimi nedeniyle tartışan 2 muhtar adayından biri diğerini bıçaklamış, ardından olayların büyümesi sonucu çıkan çatışmada 1 kişi hayatını kaybetmiş, 1 kişi de ağır yaralanmıştı. Çatışma anlarına ait güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

Arnavutköy'de  edinilen bilgiye göre dün muhtarlık yarışında birbirine rakip olan mevcut muhtar Ahmet Güleryüz ile akrabası olan ve bu seçimde muhtarlığı kazanan Sabri Güleryüz yolda karşılaşmış, seçimi kaybeden mevcut muhtar adayı Ahmet Güleryüz ile akrabası Sabri Güleryüz arasında tartışma yaşanmıştı. Büyüyen  tartışmada Sabri Güleryüz, Ahmet Güleryüz'ü bıçaklamış, Ahmet Güleryüz hastaneye kaldırılmıştı. Olayı öğrenen yakınları saat 01.00 sıralarında sokak ortasında tartışmada olaylar büyürken taraflar arasında çatışma çıkmıştı.

Çıkan çatışmada Mahmut Dizman (32) ve olay sırasında yoldan geçtiği öne sürülen Mustafa Arslan (32) silahla vurulmuştu. 

Güvenlik kamerasında silahlı çatışma devam ettiği esnada isabet eden mermilerle bir kişinin yere yığıldığı görüldü. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Mustafa Arslan hayatını kaybetti.

Olayla ilgili inceleme sürüyor. Şüpheliler Yakup Güleryüz, Şakir Güleryüz ve Sabri Güleryüz gözaltına alındı

Şırnak'ta bir kamu görevlisi kalabalık tarafından darbedildi: Kamu görevlisiyle ilgili karar verildi! Şırnak'ta bir kamu görevlisi kalabalık tarafından darbedildi: Kamu görevlisiyle ilgili karar verildi!


 

Editör: Nehir Durdağı