2021 Yılı Kadın Mayo Trendleri

Her yıl olduğu gibi bu yıl da, kadın mayosu modası için geçerli olan birtakım trendlerin hâkim olduğundan söz edebiliriz. Yine bu yıl, ülkemizdeki kadınlar için de tercih edebilecekleri pek çok farklı ve özel mayo modeli ve türü bulunuyor. Peki, 2021 Yılı mayo trendleri neler? Bu yıl biraz daha canlanması beklenen plajlarda hangi tip kadın mayoları dikkat çekecek? Sizler için bu soruların cevaplarını vermeye çalıştık

2021 Yılı Kadın Mayo Trendleri

Her yıl olduğu gibi bu yıl da, kadın mayosu modası için geçerli olan birtakım trendlerin hâkim olduğundan söz edebiliriz. Yine bu yıl, ülkemizdeki kadınlar için de tercih edebilecekleri pek çok farklı ve özel mayo modeli ve türü bulunuyor. Peki, 2021 Yılı mayo trendleri neler? Bu yıl biraz daha canlanması beklenen plajlarda hangi tip kadın mayoları dikkat çekecek? Sizler için bu soruların cevaplarını vermeye çalıştık.

Bikini Alternatifi Mayo Modelleri

2021 Yılı için geçerli olan mayo trendlerinin başında yüksek belli mayolar geliyor. Tek renk tonunun hakim olduğu mayolara ek olarak özellikle bikiniler için yüksek bel modasının bu yıl tüm plajlarda kendisinden söz ettireceğini şimdiden belli gibi. Ülkemizdeki kadınlar tarafından sık sık tercih edilen etekli mayo modelleri de 2021’in öne çıkan kadın mayosu trendleri arasında yer alıyor. Bu yıl sahillerde şık ve iyi görünmek istiyorsanız ancak kıştan kalma fazlalıklar sizin için sorunsa, daha kapalı mayo modellerinin yerinde bir alternatif olduğunu söyleyebiliriz.

Eğer mayonuzun içinde rahat etmek ve güvende hissetmek isterseniz, fazlalıklarınızı gizleyen şortlu etekli mayo veya toparlayıcı mayo alternatiflerini de değerlendirebilirsiniz. Böylelikle bakışların yoğunlaşmasını istemediğiniz bölgelerinizi gizlemeniz mümkün olurken aynı zamanda zarif ve ince bir görünüm de sergileyebilirsiniz. Aynı zamanda 2021 Yılı için “kapalı mayo” trendinin daha popüler hale geldiğini de söylemek mümkün.

Etekli Mayolarda Bu Yılın Renk ve Desenleri

Uzun yıllardır farklı mayo tercihlerine sahip kadınlar için ürettiği tesettür mayo, etekli mayo gibi ürünlerle dikkat çeken Remsa Mayo, moda renkler ve desenler hakkında bizleri aydınlattı. Bu sene, kırmızı – sarı – turuncu gibi sıcak renklerin baskın olduğu dolgun ve canlı renklerin moda olduğunu söyleyebiliriz.

Tercihiniz ister şortlu etekli mayo veya yarı kapalı mayo modellerinden birisi olabilir. Hangi mayo modelini veya rengi seçerseniz seçin, bu yıl “sadeliğin” tüm yaza damgasını vuracağını sakın unutmayın. Sadeliğin hâkim olduğu 2021 Yılında ayrıca göze batmayan desenlerin de ciddi oranda dikkat çektiğini söylemek mümkün.

Şortlu Etekli Mayolarla Plajda Rahatlığı Yaşayın

2021 Yılının kadın mayosu trendleri konusunda bizleri bilgilendiren Remsa Mayo yetkililerine göre, uzun bir zamandır kadınlar için plaj, yüzme havuzu, sauna ve kaplıcalarda özellikle “rahatlık” ve “güven” duygusu öne çıkıyor. Bu durum, her yaştan kadın için bikini gibi vücut detaylarını dışa vuran kadın mayosu çeşitleri yerine etekli mayo ve benzeri yarı – kapalı mayo modellerinin öne çıkmasını sağlıyor. Aynı trendden günümüzde farklı türdeki kadın giyim ürünleri için de söz etmek mümkün. Özellikle bu sene için, kadın giyiminde “rahatlığın yılı” yakıştırması yapılabilir. Görünen o ki, bu rahatlık ve konfor trendi, kendisini kadın mayosu modellerinde de göstermeye devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER