Düğün Abiyelerinde Son Trendler

Düğün Abiyelerinde Son Trendler

Tesettürlü kadınların abiyeleriyle şıklık yarışına girdiği düğünler için son trendler sıkı bir şekilde takip edilmektedir. Tesettürlü kadınlar hem kullanışlı hem gösterişli modelleri düğün abiyesi olarak tercih etmektedirler. Genç yaşta olan stil sahibi kadınlarla olgun kadınlar için her zevke hitap eden çeşitler vardır.
 
 Şal Kombinli Abiye Modelleri


 
Düğün abiyesine yaraşır gösterişte olan şal detaylı abiyelerde farklı renkler vardır. Özellikle şarap rengi, zümrüt yeşili, bebe mavisi, gül kurusu gibi canlı renkler kullanılır. Abiyenin şalı da elbisenin rengindedir. Şifon kumaştan yapılmış şal elbisenin arkasında boydan boya uzundur. Elbisenin arkasındaki şal kuyruk şeklinde olup elbiseye gösteriş katar. Tesettür giyim abiye olarak belinde parlak kemeri olan model bele tam oturmaktadır. Kendinden kemerli olan modelin kemeri çiçekli ve ışıltılıdır. Elbisenin göğüs kısmında ve eşarbında takım şeklinde aynı desenler mevcuttur.

 
 Balık Model Abiyeler 
 
Balık model abiyeler vücut hatlarını ön plana çıkarmaktadır. Tüm vücudu saran elbise komple pul payetlerle süslenmiştir. Payet işlemeleri el emeğinin ürünüdür. Somon, siyah, kırmızı, mint yeşili renk çeşitleri vardır. Beline eklenmiş olan krep şifon istenirse çıkabilme özelliği vardır. Tesettür giyim abiye olarak balık modelin arkasında kuyruklu seçeneği bulunur. Bisiklet yaka olan elbisenin astarı yer alır ve arkada fermuarı vardır. Pul payet ışıltısı düğünde şıklık yaratır.


 
 İki Renk Abiye Modelleri 

Elbisenin üst kısmı farklı renk alt kısmı farklı renk olabilmektedir. Abiyenin üst kısmı siyah pul payetlerle süslü şekilde olup alt kısmında farklı renk kumaş olmaktadır. Elbisenin gövde kısmı sıfır yaka ışıltılı taş süslemeli şekildedir. Elbisenin belinde uzun krep şifon kuşak yer alır. Geniş etekli bu modelde elbisenin boyu ayak bileklerine kadardır. Üst kısmı renkli boncuklarla işlenmiş olan elbiselerde iki renk kullanılmıştır. Etek kısmında bordo, lacivert, mürdüm, haki  gibi renk çeşitleri vardır. Etek kısmında tüller kullanıla bu elbise düğünlerde fark yaratır. Genç stilin tercihi olan bu model nişan, kına, kokteyl gibi organizasyonlara da uygundur. Yeni sezonun ürünlerinden olan bu modelde farklı bedenlere uygun büyüklük vardır. Kullanımının rahatlığıyla düğünlerde uzun saatler sorunsuz şekilde giyilir.

www.modaselvim.com

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2019, 14:37

Göktuğ Efil

Göktuğ Efil, 1995 yılında doğdu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü bitirdi. Gazetecilik, SEO ve Photoshop eğitimleri aldı. Stajını THY ve Mercedes Benz'de web tasarımcı olarak yaptı. Şimdi Ortadoğu Gazetesi'nde haber editörü olarak çalışmakta.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER