Gençlik İksiri Bulundu! Sadece 15 Dakika Sürüyor

Yaptıracağınız 15 dakikalık bir işlem sizi yıllarca geriye götürüyor. Adı kök hücre olan tedavi gençleştiriyor, kırışıklıklar gidiyor hatta saç dökülmeleri duruyor, yerine yenileri çıkıyor. İşte kök hücrenin etkileri...

Gençlik İksiri Bulundu! Sadece 15 Dakika Sürüyor

Genç bir görünüme sahip olmak veya genç bir cilde kavuşmak, yaş alan kadınların en büyük hayali. Bu çok zor gibi görünse de artık öyle değil. Çünkü kök hücre tedavisiyle gençleşmek mümkün. Büyük ağrılar, sızılar ve kesiler yok. 

NASIL UYGULANIYOR?

Önce kulak arkasından kök hücre alınıyor. Ardından o hücreler bir kite konuluyor ve makine yardımı ile de ayrıştırılıyor. 15 dakikalık bekleme süresinden sonra cilde ya da saça uygulanıyor. Mucizevi sonuç ise 3 ay sonra ortaya çıkıyor. İşlem yapıldıktan 3 ay sonra her geçen 1 ay, 1 yaş gençleştiriyor. 1 kere yapılan bu işlemin etkisi yıllarca sürüyor. 

5-10 YIL ARASINDA GENÇLEŞME SAĞLIYOR

Estetisyen Dr. Nihat Dik, tedavinin etkisini 3 ay sonra göstermeye başladığını belirterek, "Yaşlanan bütün her yere yapılabiliyor. Bu bölgelerde yaklaşık 5-10 yıl arasında gençleşme sağlıyor. En son çıkan kök hücre tekniklerinden biri. Yani işlem artık 3 ay değil, 15 dakikaya düştü. Her ay 1 yaş gençleşmeye başlıyor. Ve bu 1 yıl boyunca böyle devam ediyor. Hasta 3 ay boyunca hiçbir şey fark etmiyor. 'Acaba nne oldu, neden yaptırdım' diye endişe etmeye başlıyor. Kök hücre 3. aydan sonra kuluçkadan çıkıyor ve güzelleştirmeye, gençleştirmeye başlıyor. Erkek hastalarımızın büyük bir çoğunluğu dökülen saçlarını durdurmak için bu işlemi yaptırıyor." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER