Aytaç Yalman'ın doktoru ve korumasında da koronavirüs 

Kara Kuvvetleri eski komutanı emekli orgeneral Aytaç Yalman, tedavi gördüğü Sultan Abdülhamid Han Hastanesi'nde koronavirüsten hayatını kaybetmişti. Doktoru ve korumasının da koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı

Aytaç Yalman'ın doktoru ve korumasında da koronavirüs 

Kara Kuvvetleri'nin eski komutanı emekli orgeneral Aytaç Yalman, tedavi gördüğü Sultan Abdülhamid Han Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'nde koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetmişti.

Kara Kuvvetleri eski Komutanı Emekli Orgeneral Aytaç Yalman’ın eşinin ardından orduda görevli askeri hekimde ve korumasında da koronavirüs saptandı.

Kadın doktorun, Aytaç Yalman’ın eşiyle birlikte Abdülhamid Han Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde tedavi gördüğü öğrenildi. 
Doktorun Fenerbahçe Orduevi’nde görevli olduğu belirtilirken, Yalman’ın korumasının da koronavirüs tespit edildiği ve yoğun bakım ünitesinde tedavi gördüğü belirtildi.

Yalman’ın 15 Mart'taki vefatı sonrası da ailesiyle yaşadığı Fenerbahçe Orduevi'nde koronavirüs önlemleri artırılmış Yalman’ın spor yaptığı orduevindeki salona gidenlerin test yaptırmak için hastanelere başvurduğu bildirilmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER