Covid-19 nedeniyle 5 Türk daha hayatını kaybetti

Koronavirüs salgını tüm dünyayı tehdit ederken dört bir yandan da ölüm haberleri gelmeye devam ediyor. İngiltere'den yapılan son açıklamaya göre 5 Türk daha koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Covid-19 nedeniyle 5 Türk daha hayatını kaybetti

Dünya üzerinde yayılmaya devam eden kovid-19 salgınında bilanço artıyor. İngiltere'de korona virüs nedeniyle 5 Türk'ün daha hayatını kaybetmesinin ardından, ülkede korona virüs nedeniyle hayatını kaybeden Türklerin sayısı 18'e ulaştı.

Virüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin 49 yaşında H.O.D. ve 78 yaşındaki M.E. olduğu öğrenilirken, Kuzey Londra bölgesinde bulunan North Middlesex Üniversitesi Hastanesinde hayatını kaybeden 93 yaşındaki H.E.’nin de cenazesinin Türkiye’de toprağa verileceği açıklandı.

78 yaşındaki S.L.'nin ise 50 yıldır Tottenham bölgesinde yaşadığı ve kaldığı kimsesizler yurdunda hayatını kaybettiği öğrenildi. Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden bir diğer kişinin ise Queens’s hastanesinde tedavi gören 77 yaşındaki Kıbrıs Türk’ü G.T. olduğu, G.T.'nin aynı zamanda şeker hastası olduğu öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER