Hayırsever iş adamı Abuzer Yıldırım koronavirüse yenildi

Koronavirüs can almaya devam ediyor. Adıyaman'ın hayırsever iş adamı Abuzer Yıldırım koronavirüs yüzünden yaşamını kaybetti

Hayırsever iş adamı Abuzer Yıldırım koronavirüse yenildi

Koronavirüsten bu kez de Adıyaman'ı yasa boğan bir ölüm yaşandı.

Adıyaman'ın tanınmış iş adamlarından, hayırseverliği ile öne çıkan Abuzer Yıldırım, yakalandığı koronavirüsten kurtulamayarak yaşama veda etti. Yıldırım, bir haftadır hastanede tedavi görüyordu.

Yıldırım, Adıyaman’a ağız-diş hastanesi, sağlık ocağı, okul, cami, taziye evi ve Özel Harekat hizmet binası ile lojmanları yaptırmıştı. Yardımsever iş insanın yarın defnedileceği öğrenildi.

İş adamı Yıldırım’dan geriye Adıyaman’a yaptırmış olduğu yatırımlar ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yla beraber katıldığı açılış töreninden görüntüler geriye kaldı. 

Yıldırım, 12 Şubat 2012 tarihinde yeğeni şehit polis memuru Ahmet Yıldırım'ın adı verilen polis merkezini yapımı nedeniyle, 30 Kasım 2019'da da Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat ve Çevik Kuvvet Ek bina yapımındaki desteği nedeniyle İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından kendisine plaket verilerek, teşekkür edilmişti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER