İlahiyatçı Ömer Döngeloğlu koronavirüse yakalandı

Bundan önceki Ramazan aylarında Kanal 7'de program yapan ilahiyatçı Ömer Döngeloğlu'nun bu yıl neden ekrana çıkmadığı belli oldu. Döngeloğlu'nun koronavirüse yakalandığı belirtildi

İlahiyatçı Ömer Döngeloğlu koronavirüse yakalandı

Ramazan ayının başlamasıyla birlikte televizyonlarda ilahiyatçılar da boy göstermeye başlarken, Kanal 7'de her Ramazan ayında yaptırdığı iftar dualarıyla dikkat çeken Ömer Döngeloğlu'nun bu kez ekrana çıkmaması dikkat çekti.

Döngeloğlu, 21 Nisan’da sosyal medya hesabından  “Selamün aleyküm arkadaşlar kişisel youtube kanalımızdan inşaallah Ramazanı şerifte canlı yayınla sohbetler yapmayı düşünüyorum” paylaşımını yapmıştı.

Ancak bu paylaşımdan sonra Döngeloğlu'nun koronavirüse yakalandığı ve Başakşehir Hastanesi’nde tedavi gördüğü ortaya çıktı.

Yapımcı Niyazi Gedik sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Kıymetli hocamız Ömer Döngeloğlu hafif seviyede corona hastalığı geçirmekte olup hastanede tedavi görmektedir. Özellikle yazdığı mesajı sizlerle paylaşıyorum ki bunun dışında haberlere itibar edilmesin. Hocamıza ve tüm hastalarımıza dua edelim” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2020, 09:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER