İsmail Hakkı Öztekin ve Nurşen Öztekin birer hafta arayla hayatını kaybetti

Eskişehir'de koronavirüs nedeniyle geçen hafta İsmail Hakkı Öztekin hayatını kaybetti. Ardından Nursen Öztekin de kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi

İsmail Hakkı Öztekin ve Nurşen Öztekin birer hafta arayla hayatını kaybetti

Eskişehir'de 62 yaşındaki koronavirüs tedavisi gören ikiz kardeşler İsmail Hakkı Öztekin hayatını kaybetti. Nurşen Öztekin ise kalp kirizi geçirerek yaşamını yitirdi.

Koronavirüs nedeniyle Eskişehir Şehir Hastanesi’nde tedavi gören iş adamı İsmail Hakkı Öztekin geçen hafta cumartesi günü hayatını kaybetmiş, pazar günü de toprağa verilmişti. 

DP ve DYP'de siyaset de yapan Öztekin, Eskişehir Ticaret Odası Başkan Yardımcılığı görevinde de bulunmuştu. Öztekin, son olarak Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Tenis Kulübü Başkanlığı görevinin yürütüyordu.

İsmail Hakkı Öztekin'in ölümünün üzerinden bir hafta geçmeden koronavirüs tedavisi gören ikiz kardeşi Nurşen Öztekin'in de geçirmiş olduğu kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği açıklandı.

Nurşen Öztekin, dün ikindi namazını müteakip Mahmut Sami Ramazanoğlu Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2020, 15:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER