Karantinaya alınan Zülfü Livaneli'nin koronavirüs testi belli oldu!

Şarkıları ve kitaplarıyla tanınan Zülfü Livaneli'nin, ABD dönüşünde kronavirüse yakalandığı iddia edilmiş, bu iddiaları Livaneli yalanlamıştı. Evinde karantinada bulunan ünlü ismin koronavirüs test sonucu belli oldu

Karantinaya alınan Zülfü Livaneli'nin koronavirüs testi belli oldu!

Bir süredir Muğla'nın Bodrum ilçesinde dinlenen sanatçı ve yazar Zülfü Livaneli, sağlık durumuyla ilgili olarak Demirören Haber Ajansı'na (DHA) açıklamada bulundu. Livaneli, sağlık durumunun iyi olduğunu ifade etti.

Devamında sevenlerine seslenen Livaneli, "Sevgili dostlar hepinize yürekten merhaba. Bodrum'daki köy evimizde mecburi dinlenmedeyim. Ama iyi de oluyor. Burada dinlenmek bana çok iyi geldi" dedi.

Livaneli şöyle devam etti:

"Çünkü son zamanlarda kendimi fazla yordum. Yaşımla uygun olmayacak kadar değişik aktiviteler vardı. Yurt dışı gezileri de beni çok yormuştu. Burada eve kapanmak doğa ile baş başa olmak, tavuklarımla konuşmak, yeni kitabıma çalışmak ve okumak bana çok iyi geldi. Bu bakımdan çok iyiyim. Zaten çok spekülasyon yapıldı ama devletin resmi raporlarında da var. Koronavirüs testinde negatifim. Herkesin de negatif olmasını diliyorum. Hayatım boyunca pozitif olmaya çalıştım ama ilk kez negatif olduğuna memnunum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER