Koronavirüs Demirören'e sıçradı!

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs ünlü isimleri de etkiledi. Medya devi Demirören Medya'da 2 kişinin koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığı bildirildi

Koronavirüs Demirören'e sıçradı!

İlk kez Çin'de ortaya çıkan koronavirüs geçen yılın Aralık ayından beri tüm dünyayı durma noktasına getirdi. Tüm dünyada ölümler 30 bin kişini üstüne çıkarken, bulaşan kişi sayısı 600 binin üzerine çıktı. Türkiye'de de koronavirüs nedeniyle tedavi gören tanıdık isimler yer alıyor. Futbol camiasının ünlü ismi Fatih Terim'in tedavisi devam ederken sunucu Burak Akkul'dan da sevindirici haber gelmişti. Akkul, koronavirüsü atlattığını geçtiğimiz günlerde duyurdu.

2 kişinin test sonucu pozitif

Ancak koronavirüs yayılmaya devam ediyor. Medya devi Demirören' de 2 kişide koronavirüse rastlandı. Evden çalışan bir kişi ile kanal binasındaki güvenlik görevlisinin koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Demirören Medya koronavirüs tedbirleri kapsamında kafeteryayı kapatma kararı aldı ve dezenfeksiyon işlemlerine başladı.

Gazetecilere “İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı ve Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı” imzasıyla gönderilen iç yazışma bilgilendirmesinde “Kanal binası güvenlik görevlisi bir arkadaşımız kendisini iyi hissetmemesi üzerine, 23.03.2020 Pazartesi günü kardeşi tarafından Bağcılar Devlet Hastanesine götürülmüş olup, müşahede altına alınmıştır. Aynı gün kendisine korona virüstesti yapılmış olup, test sonucu dün pozitif olarak saptanmıştır. Evden çalışan bir çalışanımızın ise test sonucu pozitif çıkmış olup, hastanede tedavi altındadır” denildi.

Kaynak: Yeniçağ

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2020, 12:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER