Survivor'da koronavirüs açıklaması: 'Acil durum konseyi' toplandı!

Ekranların reyting rekorları kıran ve en çok izlenen programlarından Survivor'un bu akşam yayınlanan bölümünde Acun Ilıcalı'nın yarışmacıları koronavirüs salgınından dolayı 'acil durum konseyi'nde toplaması son bölüme damga vurdu

Survivor'da koronavirüs açıklaması: 'Acil durum konseyi' toplandı!

Ekranların reyting rekorları kıran ve en çok izlenen programlarından Survivor'un bu akşam yayınlanan bölümünde Acun Ilıcalı'nın yarışmacıları koronavirüs salgınından dolayı 'acil durum konseyi'nde toplaması son bölüme damga vurdu. 

Türkiye'deki son durumu anlattı

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınıhakkında bilgi veren Ilıcalı, konseyde yarışmacıların sorularını yanıtladı. Türkiye'deki vaka ve ölüm sayısını aktaran Ilıcalı, yarışmacılara da aileleri hakkında bilgiler verdi.

Tüm yarışmacıların aileleriyle konuştuğunu belirten Ilıcalı, hepsinin durumunun iyi olduğunu söyleyerek yarışmacıların içlerine de su serpti. Acil durum konseyi yapan Ilıcalı, sağlık çalışanlarına motivasyon için yarışmacılarla beraber bir dakika boyunca alkışladı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın koronavirüsün Türkiye'ye gelmesinin ardından büyük çaba sarf ettiğini belirten Ilıcalı, Koca'ya da teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2020, 03:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER