Tabut dolu kamyon kafaları karıştırdı

Koronavirüs salgını nedeniyle psikolojisi bozulan insanları hedef alan sosyal medya hesapları yine amaçlarını aşan bir fotoğraf paylaştı

Tabut dolu kamyon kafaları karıştırdı

İnternette paylaşılan bir fotoğraf kafaları karıştırdı. Tabut dolu kamyonun İstanbul'a doğru seyrettiğini ifade eden trol hesaplar paniğe neden oldu.

Koronavirüs nedeniyle psikolojisi bozulanlar sosyal medyadan adeta malzeme arıyor ve üretiyor.  TEM karayolunun İstanbul yönüne doğru giden bir tabut yüklü kamyon, sosyal medya hastaları için iyi bir malzeme oldu.

İstanbul istikametine giden kamyonda çok sayıda yeni tabut bulunuyor. Bu tabutların korona virüsü nedeniyle ölümler için gönderildiği iddiaları sosyal medyada yer aldı.

Olayın aslı ise nüfusu 20 milyona yaklaşan İstanbul'un aylık binin üzerinde tabuta normal zamanlarda ihtiyacı olduğunun açıklanması ile öğrenildi. 

Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü, belirli dönemlerde eskiyen ve kırılan tabutları yeniliyor. Bu sayının aylık ortalama sayısının bin olduğu da belirtilidi.

Kaynak: ParaMedya

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2020, 03:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Elif
Elif - 1 yıl Önce

Gerçekten artık psikolojimiz bozuldu insanlar artık delirmek üzere her yerde korkunç şeyler unutmayın çocuklarda var bu dünyada onlar daha çok etkileniyor .

SIRADAKİ HABER