Yapı Kredi şube müdürü koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti

Akbank güvenlik çalışanın koronavirüs nedeniyle ölmesinin ardından buna benzer bir üzücü haber de Yapı Kredi'den geldi. Yapı Kredi Diyarbakır şube müdürünün hayatını kaybetmesinin koronavirüsten kaynaklı olduğu düşünülüyor

Yapı Kredi şube müdürü koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınından dolayı can kayıpları gün geçtikçe artıyor. Koronavirüs kaynaklı bankalar ve fabrikalar kapatılırken, ölüm haberleri de ardı ardına geliyor.

Geçtiğimiz günlerde Akbank İstanbul Esentepe şubesinde çalışan güvenlik görevlisinin koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiği bildirilmişti. Ardından buna benzer üzücü bir durum da Yapı Kredi'den geldi.

Tedbir amaçlı şube kapatıldı

Yapı Kredi Diyarbakır şube müdürünün yaşamını yitirmesinin ardından koronavirüsten şüphelendiği bildirildi. Yapı Kredi Üst Yöneticisi Gökhan Erün, tarafından yapılan açıklamada, Yapı Kredi Diyarbakır Ofis şubesi Müdürü Mehmet Beşir Öncel'in kesin olmasa da koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiği bildirildi. Açıklamada tedbir amaçlı şubenin kapatıldığı, bankada görev alan diğer çalışanlarında gözlem altına alındığı ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2020, 15:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER