İşadamı Murat Kocaardıç’ın “İçinde Zenginlik Var” adlı kitabı eylül ayında çıkıyor

Ardıç Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Kocaardıç, iş hayatında edindiği bilgi birikimi ve tecrübelerinden yola çıkarak oluşturduğu “İçinde Zenginlik Var” adlı kitabı eylül ayında çıkıyor.

İşadamı Murat Kocaardıç’ın “İçinde Zenginlik Var” adlı kitabı eylül ayında çıkıyor

İçinde Zenginlik Var” adlı kitabının içeriği ile ilgili açıklama yapan Murat Kocaardıç “Uzun yıllardır çalışma hayatında başarı ve verimliği arttırmak adına birçok deneyimim oldu. Başarılı olmanın sırları nelerdir? Mutlu olmanın formülü nedir? gibi sorular, her zaman en çok merak edilen ve araştırma yapılan konular arasındadır. Benim bakış açım “Herkes başarılı olamaz ama başarılı olanlar deneyenlerdir”. Başarılı olabilmek için denememiz gerekmektedir. Önemli olan hedeflerimizi belirlemektir. Hedef belirlemek, içsel motivasyonu artırır ve yapılacak olan işlere anlam katar. Hedefleri olmayan kişi veya şirketlerin başarılı olmaları mümkün görünmemektedir. İçinde Zenginlik Var adlı kitabım, insanların zenginlik ve mutluluk arayışları sırasında yol gösteren, tavsiyeler ve bilgiler veren bir kitap oldu” dedi.

Murat Kocaardıç

Ardıç Şirketler Grubu’nda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olan Murat Kocaardıç, kuyumculuk, toptan altın alım ve satımı ve inşaat gibi başarılı işlerine, yazarlığı da ekledi. Ayrıca Kocaardıç, Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en büyük toptan sarrafları arasındadır. İş dünyasında ve sosyal hayatında edindiği tecrübeleri bir kitabına aktaran Murat Kocaardıç’ın zenginlik ve mutluluk yollarını anlattığı, “İçinde Zenginlik Var” adlı kitabı eylül ayı itibariyle okuyucularıyla buluşacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Popüler Haberler