Masterchef'te Kural İhlali Yapan Yarışmacıya Ceza!

TV8 ekranlarında seyirciyle buluşan Masterchef dün akşamki bölümüyle herkesi ekran başına kitledi. Reytinglerde ilk sıradakini yerini kaptırmayan yarışma programında dün akşam yine heyecanlı anlar yaşandı

Masterchef'te Kural İhlali Yapan Yarışmacıya Ceza!

TV8 ekranlarında seyirciyle buluşan Masterchef dün akşamki bölümüyle herkesi ekran başına kitledi. Reytinglerde ilk sıradakini yerini kaptırmayan yarışma programında dün akşam yine heyecanlı anlar yaşandı. Kural ihlali yapan yarışmacıları şefler cezasız bırakmadı.

RIFAT VE KIVANÇ CEZA ALDI

Somer, Mehmet ve Danilo şeflerin sunduğu yarışmada yarışmacılara 50 TL verilip marketten alışveriş yapmaları istendi. Yarışmacılardan 3 kişilik aile için 4 çeşit yemek çıkartmalarını isteyen şefler kurar ihlali yapan Rıfat'a ceza verdi. Yarışmacılara "Buzdolabından malzeme alan var mı?" sorusunu yönelten Mehmet şef Rıfat'ın "yumurta aldım" cevabıyla yarışmacıyı 5 dakika tezgah başından ayırdı. Aynı şekilde buzdolabından limon alan Kıvanç'da 5 dakika cezasıyla karşı karşıya kaldı.

İKİ TAKIM DA KAZANDI

Yarışmanın dün akşam yayınlanan yeni bölümünde bir ilk de yaşandı. Kırmızı ve mavi takım arasında seçim yapmanın çok zor olduğunu söyleyen şefler iki takımın da kazandığını açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2019, 14:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER