Show TV’den Yeşilçam Sansürü: Neşeli Günler Filmindeki O İfadeler Kesildi!

Show TV, Yeşilçam’ın simge oyuncularının rol aldığı Neşeli Günler filmini sansürledi. Şener Şen’in canlandırdığı Ziya karakterinin “İçişleri Bakanı arkadaşımdır, bir telefonla çıkardım” ifadeleri kesildi

Show TV’den Yeşilçam Sansürü: Neşeli Günler Filmindeki O İfadeler Kesildi!

Show TV, Yeşilçam’ın simge oyuncularının rol aldığı Neşeli Günler filmini sansürledi. Şener Şen’in canlandırdığı Ziya karakterinin “İçişleri Bakanı arkadaşımdır, bir telefonla çıkardım” ifadeleri kesildi.

İZLEYENLER ANLAM VEREMEDİ

Yeşilçam’ın en sevilen filmlerinden Neşeli Günler, sansürle karşı karşıya geldi. Münir Özkul, Adile Naşit, Oya Aydoğan, Şener şen ve Ayşen Gruda gibi Yeşilçam’ın emektarlarının yer aldığı filmde Şener Şen’in canlandırdığı ve çok sevilen Ziya karakterinin bir repliği sansürlendi.

“İÇİŞLERİ BAKANI ARKADAŞIMDIR, BİR TELEFONLA ÇIKARDIM”

Ziya karakterinin “İçişleri bakanı arkadaşımdır, bir telefonla çıkardım” cümlesi sansüre uğradı. Cümlenin kesilmesi üzerine filmin son dakikalarında eylem yapan ailenin, durduğu yerde Taksim’de bulunan İlerici Gençlik Derneği (İGD) ifadesi de sansürlendi.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2020, 12:20

Okan Durur

1996 yılında doğdu. Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladı. Ortadoğu Gazetesi’nde içerik editörü olarak çalışmakta.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER