Tolga Çevik Eşofmanlı Seyirciyi Kovdu!

Yazar, yönetmen ve oyuncu, yıllardır Komedi Dükkânı ve Arkadaşım Hoşgeldin gibi sahne şovlarıyla bilinen ünlü komedyen Tolga Çevik geçtiğimiz günlerde katıldığı Youtube’da yayınlanan "Loş Sohbet" adlı programda 2008 yılında sahneye davet ettiği genci eşofman giymesi sebebiyle kovduğunu söylemişti

Tolga Çevik Eşofmanlı Seyirciyi Kovdu!

Yazar, yönetmen ve oyuncu, yıllardır Komedi Dükkânı ve Arkadaşım Hoşgeldin gibi sahne şovlarıyla bilinen ünlü komedyen Tolga Çevik geçtiğimiz günlerde katıldığı Youtube’da yayınlanan "Loş Sohbet" adlı programda 2008 yılında sahneye davet ettiği genci eşofman giymesi sebebiyle kovduğunu söylemişti. Çevik “2008 yılıydı sanırım. Sahneye eşofmanla çıkan 19 yaşındaki bir genci “Ben seni smokinle karşılıyorum, sen 1885 Ses Tiyatrosu'na eşofmanla mı geldin' diyerek sahneden indirdim. Gerçekten çok sinirlendim” şeklinde açıklama yapmış ve sosyal medyada oldukça yankılanmıştı.

EFOŞMANLI CEM YILMAZ HATIRLADILDI

Eşofman giyilmesinin direkt saygısızlıkla bağdaştırılmasının yanlış olduğunu ve asıl saygısızlığın sahneye gelen insanın gösteriyi para verip izlemesine ve sahneye çıkmayı kabul ederek gösterdiği medeni cesarete olduğunu savunan kitle Tolga Çeviği eleştiri yağmuruna tuttu. Haksız bulan kesim daha sonra Çevik’in Tolgshow programına konuk olan Cem Yılmaz'ın programa eşofmanla katıldığı fotoğrafı paylaştı ve Çevik’in bu söylemlerinin yarattığı çelişki daha sonra geçmişte sahneye davet edilen birçok seyircinin fotoğraflarıyla tekrar etti. Gündelik giyinen birçok kişinin görüntüleri sosyal medyada yayılırken Tolga Çevik’in “saygısızlık” konusuna dair ölçüsünün bu denli şekilci ve sığ olması eleştirilerin büyümesine sebep oldu.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2019, 13:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER