Ünlü Oyuncunun Eski Hali Şaşkına Çevirdi!

Son zamanların en çok izlenen dizilerinden biri olan ve ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinin Miran'ı Akın Akınözü'nün eski fotoğrafları sosyal medyada en konuşulan konular arasına girdi

Ünlü Oyuncunun Eski Hali Şaşkına Çevirdi!

Oyunculuk kariyerine Azrail adlı sinema filmiyle başlayan ve ATV'nin son dönemde popüler olan dizisi Hercai'de Miran karakterini canlandıran Akın Akınözü eski haliyle şaşırttı.

DEĞİŞİMİN GÜCÜNE İNANDI

Sosyal medyaya düşen eski fotoğraflarını gören birçok kişi Akın Akınözü'nün fotoğraflarını yorum yağmuruna tuttu. Kilo vermeden önceki halleri sosyal medyada paylaşılan ünlü oyuncu 120 kilodan 70 kiloya düştüğünü açıklamıştı. Kilo vermedeki başarısının iradeden geçtiğini söyleyen Akınözü, değişimin gücüne inandığını belirtmişti.

HAYRANLARINI ŞAŞIRTTI

Son günlerin en çok heyecan uyandıran ve izlenme rekorları kıran Hercai dizinde rol aran ve Miran karakteriyle tanıdığımız Akınözü, 120 kilo olan haliyle hayranlarını da çok şaşırttı. Şimdiki fit hallerinden oldukça uzak bir görüntüye sahip olan Akınözü'nün değişimine hayranları tarafından da yorumlar yapıldı.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2019, 15:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER